Strona głównaPoczekalniaDodajLosoweDodatkiRSS

O demotywatorach

Troszkę o serwisie Demotywatory.net i tym czym są demotywatory

Demotywatory.net to niezbędna propozycja serwisu wypełnionego po brzegi potężną dawką rozrywki. Ironiczne, śmieszne, zaskakujące, wesołe, a czasem smutne i przygnębiające poglądy na rzeczywistość i nie tylko, przedstawione na czarnych ramkach, a całość ta nazwana jest wielkimi demotywatorami, które same w sobie bezpośrednio lub częściej w formie metafory potrafią przekazać adresatowi inspiracje, poglądy, spostrzeżenia, przemyślenia oraz opisy emocji, sytuacji i zachowań osób, przedmiotów i zdarzeń jednak nie zawsze związanych z rzeczywistością.

Demotywatory.net jest jak największa rzeka płynąca obrazami i opisami w sieci, do której każdy może mieć dostęp i upoić się falami nieposkromionego śmiechu.


 

Zobacz również: Demotywatory na telefon - Demotywatory na pulpit - Demotywatory na stronę - Angielski dla dzieci - Nauka dla dzieci - Fryzury - Śmieszne

O DEMOTYWATORACH - REGULAMIN - POLITYKA PRYWATNOŚĆI - MAPA STRONY - KONTAKT

Właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie materiały udostępniane przez użytkowników serwisu Demotywatory.net
© Copyright 2011-2019 by Demotywatory.net
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.